Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: do 3 dni robczych
Producent: AUUU.PL

Dwuwarstwowa maska higieniczna na spacery z Psem.
Do wielokrotnego użytku.
Wykonana z dwóch rodzajów oddychających tkanin:
zewnętrzna - poliester
wewnętrzna - bawełna
Certyfikat OEKO-TEX 100
Mocowana na gumkach za uszami.
Kolory gumek będą różne w zależności od dostępności.
Rozmiary:
M - 14 x 21cm
L - 15 x 22cm
Przy zakupie zwróć uwagę na rozmiar. Maski są elementem ochrony osobistej. W obecnej sytuacji, przy wysokim ryzyku zarażeń nie będziemy przyjmować zwrotów mierzonych masek.
Można i należy prać w temp. 60 st.C.
Rekomendujemy pranie przed pierwszym i po każdym użyciu.

Pewnie część nas, częściej niż zwykle, wybiera na spacery z naszymi Psami lasy, pola, łąki, miejsca obecnie mało odwiedzane przez innych. Ale są tez i tacy, którzy z różnych powodów, robią "psiejskie" spacery w parkach i po osiedlach, gdzie zagęszczenie ludzi jest znacznie większe. Wówczas dobrze jest zabezpieczyć usta i nos jakąś warstwą ochronną. Może to być szalik, komin, czy chociażby wysoki golf. Równie dobrze można własnoręcznie przygotować domowym sposobem maskę z dostępnych materiałów. Dzięki niej, ale też każdemu z powyższych rozwiązań tworzy się bariera fizyczna, która zatrzymuje kropelki bioareozolu mogącego zawierać drobnoustroje, wirusy, zarazki i inne wątpliwej atrakcyjności
Pamiętajcie, że bez względu na rodzaj ochrony jaki stosujecie, bardzo istotnym jest częste zmienianie (jeśli to jednorazówki) lub/i pranie takiej ochrony.
Wsłuchując się we wszechobecne komunikaty o zabezpieczaniu się i wychodząc na przeciw tym, którzy z różnych powodów nie mają jeszcze takiej ochrony, przygotowaliśmy model maski higienicznej na spacery z Psem.

Prosimy, PAMIĘTAJ:
! maska nie jest pełnym zabezpieczeniem. Niezależnie od jej stosowania należy przestrzegać zasad higieny i rekomendowanych środków ostrożności,
! unikaj bezpośredniego dotykania maski podczas jej noszenia.