Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: do 5 dni roboczych
Producent: LileTink

Polska marka LileTink tworząca wygodne torby/nosidełka dla psa lub kota. Idea toreb dla pupila powstała gdy dwie przyjaciółki zostały fankami noszenia dzieci w chustach. W ten sposób narodził się pomysł zatroszczenia się w podobny sposób o małe zwierzaki, gdy są zmęczone, wystraszone, zmarznięte lub po prostu chcą być blisko swoich opiekunów.

Nosidełko jest całoroczne - dobrze się sprawdza zarówno w mroźne jak i upalne dni.

Skład: nosidełko – min.95% bawełna, mięciutka poduszeczka (wkład wewnątrz nosidełka) polar Minky - 100% poliester

Główną zaletą nosidełka LileTink jest BLISKOŚĆ zwierzaka z jego właścicielem. Pupil będąc blisko ciała swojego opiekuna jest szczęśliwy, spokojny... a w chłodniejsze dni jest mu cieplutko.

Dla właściciela czworonoga główną zaletą jest SWOBODA – mając obie ręce wolne można ze swoim zwierzakiem np. spokojnie zrobić zakupy czy iść nawet do restauracji.

Projektując nosidełko zadbałyśmy o najdrobniejsze detale, aby zapewnić jak największy KOMFORT noszenia torby, jak też i jej FUNKCJONALNOŚĆ.

Nosidełko LileTink to także idealna torba socjalizacyjna, która pozwala już w pierwszych tygodniach życia pupila na oswajanie go ze światem zewnętrznym.

Nosidełko LileTink posiada:

  • SZEROKIE RAMIĘ, dzięki któremu ciężar rozkłada się równomiernie i nasz zwierzak w przeciwieństwie do innych toreb na rynku „nie ciąży” nam nawet podczas dłuższych wypraw,
  • REGULACJĘ DŁUGOŚCI ramienia, dzięki której będzie idealnie pasować dla każdej osoby niezależnie od wzrostu czy postury. Może być zatem użytkowana przez kilku domowników.
  • PODUSZECZKĘ przypinaną na rzepy wewnątrz nosidełka, dla większej wygody zwierzaka jak również jako dodatkowe ocieplenie w zimie,
  • SMYCZKĘ do przypięcia naszego pupila,
  • KIESZONKĘ zapinaną na zamek na smartfona, portfel, dokumenty lub smakołyki dla zwierzaka.