Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 15 dni roboczych
Producent: AUUU.PL

Mata samochodowa dla Psa do bagażnik - tu wzór: Senne Siano (dostępna również w innych wzorach graficznych).

Nasze zabudowy bagażników samochodowych do przewozu Psów są każdorazowo wykonywane pod konkretny model, rocznik, wersję samochodu Klienta.
Na zdjęciach samochodowa mata ochronna do bagażnika wykonana na wymiar + ochrona zderzaka (dodatkowa opcja).

W zabudowie zastosowaliśmy podwójną strefę amortyzacji wpływającą na komfort Czteronożnego Podróżnika. Pierwsza ma zadanie ograniczyć wstrząsy z niewielkich nierówności nawierzchni, druga dzielnie stawi czoła konkretnym dziurom, przejazdom, szutrom i pozostałym atrakcjom drogowym. :)
Podobne rozwiązanie użyliśmy w bokach zabudowy, tym samym zwiększając komfort podczas nagłego manewru skrętu czy ominięcia.
Dodatkowe zabezpieczenie podłogi
przed wilgocią, sierścią i brudem- mocna tkanina wodoodporna, która znajduje się pomiędzy podłogą samochodu za zabudową.

Powłoka zewnętrzna górna -
wysokogatunkowa, wodoodporna tkanina drukowana o niezwykle trwałym druku. Posiada zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

Powłoka zewnętrzna dolna - mocna wodoodporna tkanina z apreturą antypoślizgową.

Pranie w 30-40st. C., bez wirowania.

Cena może ulec zmianie w zależności od skomplikowania zabudowy, wielkości i indywidualnych preferencji Zamawiającego, jednak decydowana większość zabudów mieści się w podanej cenie :)


Produkt wykonujemy we wszystkich prezentowanych w naszym sklepie wzorach.

Czas realizacji do 15 dni roboczych, ale w przypadku nieprzewidzianych trudności ze znalezieniem samochodu do wymierzenia lub rozwiązaniami w przygotowywanej zabudowie, termin realizacji może ulec wydłużeniu.

Przy tym produkcie zamówienia realizujemy po wcześniejszej wpłacie.

Uwaga:

w komentarzu do zamówienia prosimy podać model, rocznik auta oraz generację.

Sami mierzymy samochód, przygotowujemy formy i wykonujemy zabudowę bagażnika wg. naszej technologii. Po jej zrobieniu ponownie jedziemy do modelu Waszego samochodu, mierzymy i dopiero jeśli wszystko będzie ok wysyłamy ją do Was.