Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 15 dni
Producent: AUUU.PL

Mata samochodowa dla Psa - tu wzór: SENNE SIANO
Maty dostępne również w innych wzorach graficznych - https://auuu.pl/32-maty

Maty wykonujemy pod konkretny model samochodu!

Samochodowa trójwarstwowa mata ochronna na tylną kanapę.
Dostępne konfiguracje:
- mata na całą kanapę rozpinana na pół lub 2/3 z możliwością przepinania boków,
-
mata na całą kanapę niedzielona,
- mata na 2/3 kanapy,
- mata na 1/2 kanapy.

Wielofunkcyjna mata ochronna na tylną kanapę samochodową o doskonałych funkcjonalnościach: wodoodporna, nie przyjmująca sierści, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, pranie w 30-40st. C., bez wirowania, nie suszyć w suszarce.
W wersji dzielonej na pół wystarczy przepiąć jeden bok i uzyskujemy połowę kanapy do dowolnego zagospodarowania, a na pozostałej części przewozimy zabezpieczonego w macie naszego Czworonoga.
W macie zastosowaliśmy specjalne wodoodporne zamki przez które można przełożyć smycz do wpięcia w uchwyty pasów bezpieczeństwa.
Rozpięty boczek do wpuszczenia Psa do samochodu stanowi jednocześnie ochronę progu przed zarysowaniami i brudem.
Boczne wodoodporne kieszenie, zabezpieczone ekspresem pozwolą po spacerze schować w nich wszystkie akcesoria, co w przypadku deszczowej aury każdy aktywny "Psiarz" z pewnością doceni.
Mata mocowana do zagłówków bardzo mocnymi dwustronnie przeszywanymi taśmami nośnymi.
Cały pokrowiec wykonany jest z wysokogatunkowej wodoodpornej tkaniny poliestrowej o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Naniesiony nadruk charakteryzuje się niezwykłą trwałości przez długi i intensywny czas użytkowania.

Cena może ulec zmianie w zależności od skomplikowania pokrowca, wielkości i indywidualnych preferencji Zamawiającego.

Przy tym produkcie zamówienia realizujemy po wcześniejszej wpłacie.

Czas realizacji do 15 dni roboczych, ale w przypadku nieprzewidzianych trudności ze znalezieniem samochodu do wymierzenia lub rozwiązaniami w przygotowywanym pokrowcu, termin realizacji może ulec wydłużeniu.

Uwaga:

w komentarzu do zamówienia prosimy podać model, rocznik oraz generację auta. Sami mierzymy samochód, uwzględniając również Wasze ustawienia foteli, przygotowujemy formy i wykonujemy matę wg. naszej technologii. Po jej zrobieniu ponownie jedziemy do modelu Waszego samochodu, mierzymy i dopiero jeśli wszystko będzie ok wysyłamy ją do Was.