Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: do 3 dni roboczych

Wyjątkowa kurtka na sezon przejściowy, czyli wiosna, jesień oraz wczesną zima.

Wykonana z materiału softshell, kurtka daje większą mobilność poprzez pracowanie w miarę ruchu psa, bez utraty trwałości
- wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca
- regulowana szerokość na głowę
- duża, regulowana talia z mocnym zapięciem na rzep który jest jednocześnie regulacją dopasowania
- specjalny otwór w kurtce celem podpięcia smyczy
- elastyczne paski zakładane na tylne łapy pomagające w nie przesuwanie się kurtki podczas spaceru i zabaw

Wysokiej jakości materiał: Zewnętrzna warstwa wykonana jest z wodoodpornego i wiatroszczelnego materiału (softshell), daje wrażenie gładkiej i elastycznej. Wewnętrzna warstwa jest wyściełana polarem, skutecznie utrzymuje temperaturę ciała psa, dlatego ciepło i komfort towarzyszą psu podczas każdego chłodniejszego spaceru. Całość zapinana jest na mocne zapięcie na rzep który jest również regulacją przylegania i dopasowania kurtki.

Wodoszczelny płaszcz przeciwdeszczowy dla psa zawiera otwór na górnej części grzbietu do podpięcia obroży lub uprzęży dla psa ze smyczą.

Ze względu na różne rozmiary różnych psów, przed zakupem należy zmierzyć rozmiar swojego zwierzaka i wybrać produkt zgodnie z rozmiarówką pokazaną w galerii zdjęć. Przy wyborze rozmiaru do wymiarów klatki piersiowej należy dodać od dwóch do trzech cm, aby zapobiec zbyt ciasnemu dopasowaniu płaszcza przeciwdeszczowego.

Od samego początku kurtka przeszła dość mocne testy wśród naszych Rhodesianów i Doga niemieckiego. Była wielokrotnie drapana, gryziona i ciągnięta po ziemi.

Patrzymy, oceniamy, poprawiamy i testujemy cały czas, nawet teraz. Jeśli widzimy, że coś może przeszkadzać, drażnić lub ocierać, natychmiast to usuwamy i poprawiamy. Wygoda, bezpieczeństwo i jakość są dla nas i naszych psów najważniejsze.

Martwisz się o zamówienie produktów z Chin? Nasze produkty nie są produkowane w Chinach, a materiały użyte do produkcji płaszczów przeciwdeszczowych posiadają wszystkie certyfikaty potwierdzające oryginalność. Nie uznajemy kompromisów w zakresie materiałów użytych do produkcji kurtek oraz jakości jaka za tym idzie.

Polecamy